RWM04105100JR15E1
VISHAY
SKU: RKD2949765
RWM04105100JR15E1
THROUGH HOLE WIREWOUND RESISTOR
RWM SERIES
510 OHM
2.6 W
- 5%
120 V
AXIAL LEADED ROHS COMPLIANT: YES
LIMITED STOCK
4 units remaining
Ready to Ship
Same day dispatch
Choose Your Option & Location
New Parts
Most Popular
Get Quote
Ralakde 2 year warranty.
2 total in stock
Refurbished
Get Quote
Ralakde 2 year warranty
2 total in stock
Total Stock Available:
4 units
Across 1 locations
Total Price (1 units)
โข Ships from: Best available location
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
100% Genuine