PNOZ-X5-24VACDC-2N/O
PILZ
SKU: RKD2609831
PNOZ-X5-24VACDC-2N/O
RELAY
5AMP
230 VAC
24 VAC/DC COIL
2 N/O
50/60 HZ
2 W
774325
LIMITED STOCK
4 units remaining
Ready to Ship
Same day dispatch
Choose Your Option & Location
New Parts
Most Popular
Get Quote
Ralakde 2 year warranty.
2 total in stock
Refurbished
Get Quote
Ralakde 2 year warranty
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Across 1 locations
Total Price (1 units) Get Quote
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
Call Now
100% Genuine