LBD2311/CAN.001
PFM PACKAGING MACHINERY
SKU:
LBD2311/CAN.001
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
SERVO DRIVE
FEEDBACK
SERIAL
I/O
1X 230 VAC
3 230 VAC
5.5 A
24 VDC +/-
LIMITED STOCK
4 units remaining
Ready to Ship
Same day dispatch
Choose Your Option & Location
New Parts
Most Popular
Get Quote
Ralakde 2 year warranty.
2 total in stock
Refurbished
Get Quote
Ralakde 2 year warranty
2 total in stock
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Across 1 locations
Total Price (1 units) Get Quote
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
Call Now
100% Genuine