CML720I-R05-240.A/CN-M12
LEUZE
SKU: RKD646616
CML720I-R05-240.A/CN-M12
LIGHT CURTAIN RECEIVER
OPERATING RANGE: 0.1 ... 3.5 M
MEASUREMENT FIELD LENGTH: 240 MM
BEAM SPACING: 5 MM
CYCLE TIME: 1.84 MS
RESPONSE TIME PER BEAM: 30 µ
S
SUPPLY VOLTAGE: 18 ... 30 V
DC
INTERFACE: CANOPEN
CONNECTION: CONNECTOR
M12
LIMITED STOCK
4 units remaining
Ready to Ship
Same day dispatch
New Parts
Ralakde 2 year warranty.
Refurbished
Ralakde 2 year warranty
Repair Yours
Total Stock Available:
6 units
Across 1 locations
• Ships from: Best available location
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
100% Genuine