575D45-12
OPTO 22
SKU: RKD2503852
575D45-12
SOLID STATE RELAY
PANEL MOUNT
600VAC
32VDC
45A
RELAY TERMINALS: SCREW
SWITCHING MODE: DC SWITCH
OPERATING VOLTAGE MIN: 100 VAC
DEPTH: 57.15 MM
LIMITED STOCK
4 units remaining
Ready to Ship
Same day dispatch
Choose Your Option & Location
New Parts
Most Popular
Get Quote
Ralakde 2 year warranty.
2 total in stock
Refurbished
Get Quote
Ralakde 2 year warranty
2 total in stock
Total Stock Available:
4 units
Across 1 locations
Total Price (1 units) Get Quote
Click "Get Quote" or call us for the latest pricing and availability.
Call Now
100% Genuine